Splácejte jednoduše a přehledně

Splácejte jednoduše a přehledně

Má vaše domácnost jen jeden jediný úvěr? Nebo dokonce žádný? Tak to jste v dnešním světě spíše výjimkou. V celé řadě ostatních domácností je zcela jiná situace. Většina rodin splácí ne jeden, ale celou řadu drobných úvěrů. V takovém množství složenek a příkazů k úhradě snadno ztratíte přehled, která splátka náleží, ke kterému úvěru. Definice splátky https://www.fahd.cz/splatka/ je samozřejmě jednoduchá, ale věděli jste, že můžete vaše stávající splátky sloučit jen do jediné měsíční částky? Je to velmi výhodný postup, pokud jste si sjednali celou řadu menších nevýhodných úvěrů.

úspory

Konsolidace půjček je dnes velmi oblíbeným postupem. Umožní vám splácet měsíčně jen jednu částku. S novým úvěrem na vás čekají i nové, výhodnější podmínky. Například možnost vybrat si delší dobu splácení. Každý měsíc tak budete zasílat mnohem menší částku. A pokud najednou získáte větší finanční hotovost? Můžete ji použít k okamžitému zaplacení zůstatku na úvěru.

drahost

Začátek podnikání půjde snadno
Půjčené peníze můžete použít i na rozjezd vlastního podnikatelského plánu. A to i v případě, že máte drobný záznam v registru dlužníků, nebo že jste osoba, která s podnikáním teprve začíná a měla by potíže získat běžný typ úvěru u bankovní společnosti, protože nemá možnost doložit několikaletou historii a daňová přiznání. Nebankovní společnosti však přistupují ke klientům s pečlivou starostlivostí a každý klient je posuzován individuálně. Na základě konkrétních informací je každému klientovi zpracována nabídka, která přesně odpovídá jeho možnostem splácet úvěr.
I vás by zajímalo, kolik byste měsíčně spláceli, jak by vypadala vaše úroková sazba, nebo kolik by byly celkové náklady úvěru? Stačí jen vyplnit kontaktní formulář a dozvíte se přesné informace od našich odborných pracovníků a specialistů na úvěry.

Written by