Obnovte stav vaší trampolíny díky náhradním dílům

Obnovte stav vaší trampolíny díky náhradním dílům

Prosily vás vaše děti o skákající atrakci tak dlouho, až jste nakonec podlehli? Nejste zdaleka jediní rodiče, kteří se dají snadno přemluvit a pořídili svým dětem trampolínu. Ve své podstatě je to fantastický zahradní prvek, který dětem umožní naplno se vyřádit, dovádět, naučit se pravidelně hýbat a bavit se s kamarády tak, aby byly naprosto spokojené.

A jako investice je to dlouhodobě dobrá volba, které ani po letech nebudete litovat.

Pokud se však stav vaší trampolíny po několika sezónách užívání zhoršil, nepanikařte, že si budete muset pořídit hned novou. Bohatě vám totiž postačí podívat se v sortimentu náhradních dílů na trampolínu Beanbag po takových, které je nezbytné vyměnit za nové.

dítě na trampolíně

Dobrá alternativa z hlediska financí

Trampolína je dětská atrakce, která se považuje za velký dárek pro děti i díky finančnímu obnosu, za který si ji můžete pořídit. Díly, které lze ovšem zakoupit samostatně jako ty náhradní, jsou však podstatně levnější záležitostí, která vás nijak nezruinuje.

Ve většině případů taktéž platí, že není nezbytné zakoupit si zcela novou, protože výměna jedné části je dostačující alternativou, díky čemu vám bude sloužit opět několik let.

Co si lze pořídit zvlášť?

Setkat se můžete s nejčastějším opotřebením, jakým je roztržení ochranné sítě. Děti mnohdy o síť zavadí nějakou hračkou nebo nehtem a bývá zvykem, že z malé dírky se postupem času stane čím dál tím větší. Stejného opotřebení se může dočkat i skákající plocha, která pod náporem těžké váhy mnoha dětí vyžaduje po letech vyměnit.

zahradní trampolína

Z nabídky náhradního příslušenství k tyto atrakci si můžete vybrat i žebřík, různé kryty na pružiny, samostatné pružiny, kotvící sady, ale i ochranné plachty, které plní účel takzvaného zazimování trampolíny.

Všechno, co hledáte k vaší zahradní trampolíně nalezete na internetu a pořídíte za částku, která je dostupná pro všechny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Written by