Hledáte místo, kde byste oslavili s vašimi ratolesti jejich velký den narozenin, ale nic vás nenapadá. Už to nejsou malé děti a tráví většinu svého volného času na počítači. Hrají střílečky nebo strategické hry? Máme pro vás jedinečné místo, kterým je určitě potěšíte a kamarádi zažijí jedinečnou narozeninovou oslavu. Udělejte ji u nás v laser game Praha Lazerfunpraha

DSC_0199

Děti si budou moci vyzkoušet naživo jaké to je se aktivně zapojit do samotné hry. Budou muset vydat energii na to aby zvítězili nad ostatními. A Když si budete chtít zkrátit čas před samotnou hrou můžete si zahrát fotbálek nebo xbox. Na oslavu připravíme vhodné občerstvení, které budou děti moci zakousnout mezi hry, aby nabrali nové síly na pokračování. Laser gen je vhodný i na rozlučky se svobodou, výročí a další společenské akce jako firemní večírky či školní výlety. 

Pro ty co to ještě nikdy v životě nevyzkoušeli máme hry pro začátečníky. Zkušenější hráči si u nás taky vyberou. Máme tři typy úrovní začátečníci, pokročilí a experti. Dva druhy aren a celkově jedenáct her na výběr. Rádi vám některé přiblížíme.

  • Hra Agenti je určena pro začátečníky a její pravidla jsou jednoduchá. Na začátku hry všichni hráči získají modré barvy. Pak hra rozhodne a zvolí agenty, kteří budou mít barvy červené. Počet agentů je daný podle počtu hráčů. Cílem červených hráčů je, co nejdéle vydržet agenty. Úkol modrých je zastřelit agenty a tak získat post agenta.

  • Další hra je pro pokročilé. Hra se jmenuje Kletba. Hra je na základu hry Death Macht, kde je každý hráč označen jinou barvou a cílem jsou pro něj všichni protivníci. Získání nejvíce počet bodů. U Kletby je na začátku hry jeden hráč označen kletbou a jeho vesta změní barvu z modré na červenou. Hráč s kletbou musí najít hráče s modrou barvou a zastřelit ho a tím předat kletbu, jinak mu bude stále přicházet o body.

billboard-left(1)

Nebojte se udělejte dětem splněnou narozeninovou oslavu podle jejich představ. Litovat rozhodně nebudete.