Na zimní radovánky potřebujeme pořádnou výbavu

Na zimní radovánky potřebujeme pořádnou výbavu

Zima je krásné období. Někdo ji miluje, jinému připadá otravná, ale vždy je krásné vidět za okny, jak sněží. Padající sníh přináší pocit svobody, spokojenosti a štěstí. Dostatečná sněhová nadílka zajistí skvěle připravené svahy a můžeme začít lyžovat, nebo se jen tak procházet lesem a zasněženou přírodou, chodit na procházky a túry. Máte raději snowboard? Nebo klasické lyže či běžky? Ke každému zimnímu sportu potřebujeme plnohodnotnou výbavu. Nesmí chybět zateplené oblečení a samozřejmě i rukavice a čepice.

Jdete na svah? Chystáte se do hor? V tom případě bude vhodná craft čepice.

Jak jistě všichni víme, zejména přes hlavu nám odchází z těla spousta tepla. Čepice je proto nezbytnou výbavou, když se chystáte lyžovat, sáňkovat, bobovat, do přírody chodit na túry nebo na běžky či snowboard. Nejenom pro děti, ale i pro dospělé je tato výbava naprosto nezbytná.

zima les

Pořídit si můžete stylovou, značkovou klasiku jakékoliv barvičky. Klidně ji můžete sladit s oblečením, které máte do hor. K zatepleným kalhotám a bundě se jistě bude hodit jak černá, tak i klasická bílá, ale můžete vybírat z mnohých dalších krásných a třeba i pestrých barviček. Čím veselejší tím lepší, nebo raději zvolíte ověřenou nenápadnou klasiku? To už je jenom na Vás.

Čepice uplatníte nejenom při zimním sportování, ale také kdekoliv na procházkách, nebo i do města, když půjdete na nákup.

zima cesta

Hlava je zakrytá, vlasy nezmoknou, když začne padat sníh a pokožka hlavy je chráněná. Přes hlavu neuniká tolik tepla, takže nebudeme tolik náchylní k nachlazení. Zateplené oblečení je důležité, ale nesmíme zapomínat ani na tyto drobnosti a ostatní potřebné doplňky. Obzvláště pak v případě zimního období, kdy teploty klesají mnohdy až hodně pod bod mrazu.

Čepice můžete vybírat z různých velikostí, druhů i stylů. Existují dokonce tenké, které se hodí už v případě chladnějšího podzimního období. Jistě je uplatíte, když půjdete na vycházku, na kolo či běhat. Nepříjemný podzimní vítr dokáže napáchat spoustu paseky a uši musíme mít chráněné, aby nám do nich nenafoukalo. Bolení uší je totiž velice nepříjemné, to nikdo nechce zbytečně zažít.

Jejich teplejší verze potom uplatíme v zimě, až bude plno sněhu a my budeme chtít pořádnou čepičku na hlavičku.

Written by