Univerzální altán Dionýsos.

Univerzální altán Dionýsos.


Přemýšlíte, že si do zahrady pořídíte altán? Buď pro vás, pro vaše klidné a pohodové posezení, kdy budete chráněni před nepřízní počasí, nebo pro vaše auto? Altán Dionýsos může splnit oba požadavky. Je veliký, zastřešený a ze dvou stran má zástěny. Stačí zástěny situovat na návětrnou stranu a je prostor perfektně chráněn, nejen před větrem, ale hlavně před deštěm, který nesou větrné poryvy a také před navátým sněhem. Všimněte si, že vítr většinou jde opravdu z jednoho směru, který se mění pouze výjimečně. Altán Dionýsos https://www.pergoly-trutnov.cz/garazove-stani/74-altan-dionysos může být i venkovním stáním pro vaše auto. Účel je prostě na vás.

Altán

Protože tento altán je dostatečně prostorný, poskytne komfortní posezení i pro větší společnost. Pokud máte rádi návštěvy přátel, pořádáte zahradní oslavy, nebo grilovačky, určitě bude tento altán tím pravým právě pro vás. Není nic horšího, než když do krásně rozjeté oslavy začne pršet, hosté se musí rychle skrýt a oslava většinou končí. Nyní budete mít po starostech. Budete sedět pod střechou altánu, který vás ochrání před deštěm i větrem.

altán

Můžete dokonce zkombinovat oba účely podle potřeby. Dejme tomu, že budete altán prvotně užívat k pohodlnému posezení při zahradních akcích, pokud ovšem předpověď počasí bude slibovat krupobití, stačí přemístit zahradní nábytek na místo, kde ho míváte uskladněný přes zimu a zaparkovat pod přístřešek vaše auto. Bude perfektně ochráněno, před kroupami, které jsou pro řidiče velikým postrachem. Každý ví, jaké dokážou udělat škody na karosérii. Pochopitelně i na sklonku podzimu a celou zimu může být tento univerzální přístřešek určený k parkování vozu, váš zahradní nábytek bude už zazimovaný a auto bude chráněné před padajícím listím, větrem, deštěm i sněhem. Nebudete ráno muset odhazovat z auta sníh, abyste mohli vyjet do práce.

Altán se opravdu vyplatí, tak neváhejte a objednejte, dokud jsou v platnosti sezónní slevy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Written by