Doba mobilní je zde

Doba mobilní je zde

Dominance mobilních zařízení při zobrazování internetového obsahu neustále sílí a je tomu třeba uzpůsobit nejen marketingové aktivity, ale také vzhled a technické provedení celého webu. Správné vykreslení je dnes již nezbytným standardem a jen málokterý uživatel promine nezarovnanou navigaci nebo překrývající se odkazy. Klíčem k správnému rozložení a rozlišení na všech dostupných zařízeních je přitom responzivní design, který nemá jasně stanovenou velikost a reaguje na to, z jakého přístroje k němu uživatel přistupuje. Telefon, tablet, počítač nebo třeba projektor nejsou pro responzivní designe problémem, a naopak s nimi lze díky moderním programovacím jazykům velmi dobře pracovat.

panáček s tlačítky

HTML5, CSS3 nebo Javascript pracují nativně s měnícím se prostředím a upravují prvky dle potřeb koncového uživatele. U nás v tvorba webu Brno s těmito moderními programovacími jazyky již dlouhou dobu pracujeme a dokážeme je tak zkombinovat do krásného, funkčního a svižného provedení, které splní požadavky firmy i jejich zákazníků. Nezáleží přitom, jestli se jedná o prezentační web, e-shop nebo interní systém se stovkou komplikovaných funkcí.

tablet s telefonem

Tvorba, testování a následná produkce

Vytváření nových internetových stránek je složitým procesem, kterému většina z nás nerozumí, a proto není snadné, přesně popsat funkce a požadavky, které firma má. Klíčovým prvkem každé naší spolupráce je proto transparentní komunikace, díky které se klient nemusí stydět na cokoliv zeptat a může vždy přednést přesnou představu o tom, jak by měl celý projekt vypadat. Výsledkem bývají perfektně vyladěné webové stránky, které následně testujeme nejen my, ale i naši externí testeři. Vyhneme se díky tomu jakýmkoli problémům při ostrém nasazení a můžeme odladit nejen vzhled a funkce, ale také rychlost načítání a přístupu uživatelů.

Written by