Rolety den a noc stíní a zároveň dotváří útulný domov

Rolety den a noc stíní a zároveň dotváří útulný domov

Dobře vypadají

Když se na trhu poprvé objevily rolety den a noc , bylo jasné, že mají před sebou dlouhou a úspěšnou životní dráhu. Můžete je totiž umístit kamkoli, ke kterémukoli bytovému uspořádání – k plastovým oknům, k dřevěným eurooknům, dokonce i do starých dřevěných okének na chalupě. Stanou se perfektní ozdobou velké vstupní haly i skromné koupelny, jídelního koutu a malé kuchyně v garsonce, dětského pokoje nebo ložnice, zahradního zastřešeného altánu či venkovní terasy pod pergolou.

rolety den a noc

Stíní mnohem příjemněji

Další výjimečnou vlastností těchto textilních rolet, sestavených ze dvou typů širokých pruhů, je jiný způsob zastínění. Pruhy jsou střídavě průsvitné a neprůsvitné, navzájem se překrývají ve dvou vrstvách navinutých na zásobní buben a tím vzniká zvláštní atmosféra uvnitř místnosti, zcela odlišná od té, kde převažují klasické hliníkové žaluzie. Plynulá regulace stínění umožňuje širší možnosti nastavení a tím pádem také celý systém lépe působí na psychiku. Do našeho podvědomí také promlouvá fakt, že jde o textilní materiál, podobně, jako je tomu u záclon a látkových závěsů, nikoli o kov (eloxovanou slitinu hliníku). Tím pádem působí celá koncepce útulněji a příjemněji.

pokoj s roletami

Perfektně je sladíte s okolím

Nechte se inspirovat nejen samotným vzorkovníkem hotových výrobků a tkanin, ale také některými již realizovanými projekty. Obrovskou výhodou tohoto řešení je nekonečný počet barevných variací, odstínů a kombinací. Můžete vsadit na ladění do shodné či kontrastující barvy nábytku, záclon, garnýží, obkladů, podlahové krytiny, vytvářet jednobarevné či vícebarevné kombinace. Rolety den a noc jsou svým způsobem srovnatelné s krejčovskou dílnou, kde také vzniká oděv přesně na míru podle přání zákazníka. Textilie jsou zkrátka něco jiného, nežli eloxovaný hliník klasických žaluzií.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Written by