Nejoblíbenější dřevěné hračky pro malé slečny

Nejoblíbenější dřevěné hračky pro malé slečny

V současné době je velká poptávka a zažívají velký boom dřevěné hračky pro děti. Dřevo má jako materiál mnoho výhod, není na rozdíl od plastů nikterak závadné, má svoji nezaměnitelnou vůni a hlavně je to materiál neobyčejně trvanlivý. Dřevěné hračky udělají dětem nejen velkou radost, ale také jim dlouho vydrží.

stará kuchyně pro panenky

Chlapci mají nejraději dřevěná auta, lokomotivy, autodráhy a podobné hračky. Děvčata zase nejvíce ocení domeček pro panenku. Rozkládací domeček pro panenku je snem každé holčičky a milou vzpomínkou jejich maminek. Kdo z nás by nerad vzpomínal na to, jak si rád hrál s domečkem pro panenky. Dřevěné dětské domečky jsou u nás dlouholetou stálicí mezi hračkami. Kvalitní domečky ze dřeva můžete nakoupit v kamenných prodejnách nebo v pohodlí domova objednat v e-shopu.
starý domek pro panenky

Domeček pro panenky významně rozvíjí dětskou fantazii, jemnou i hrubou motoriku, smysl pro pořádek. Děti si s ním dokážou hrát dlouhé hodiny. Mimo základní vybavení jako je nábytek lze domeček doplnit i různými doplňky, které buď můžete zakoupit, nebo je s vaší dcerou vyrobit doma sami. Ti, kteří si opravdu rádi hrají, si můžou k domečku vytvořit také zahradu. Nespornou výhodou dřevěných dětských domečků je jejich jednoduché složení a rozložení, nezaberou tedy tolik mnohdy potřebného místa.

Jako další oblíbenou dívčí dětskou hračkou, která se vyrábí ze dřeva, je malá kuchyňka s vybavením. Hra na vaření baví každou malou dívku a je to jedna z nejoblíbenějších her v určitém období vývoje. Holčička má k dispozici u této dřevěné hračky nejen kuchyňskou linku, ale i sporák, troubu, dřez a mnoho nádobí. Může tak vařit a péct společně se svou maminkou.

Dřevěné hračky jsou mnoha léty ověřená sázka na kvalitu, kterou bychom měli našim dětem dopřát. I naše děti jednou budou na své oblíbené dřevěné hračky vzpomínat s úsměvem a pohlazením v srdci.

Written by