Naši předsedové

Naši předsedové

Myslím si, že je na světě opravdu mnoho různých lidí. A to včetně předsedů různých odvětví. Myslím si, že profesionální předseda SVJ by měl dělat všechno v souladu s novým občanským zákoníkem. A představuje pro řadu společenství vlastníků velkou možnost, jak se vyhnout potížím spojeným s odpovědností a různých problémů. Anebo například také smluvní závazky, které musí splňovat, aby bylo všechno v pořádku. Myslím si, že takový člověk by měl být opravdu spolehlivý. Například profesionální předseda SVJ z Brna a externí předseda z Brna je opravdu ideálním řešením, když například nějací vlastníci jednotek mohou svěřit výkon funkce. A odborné vedení vlastníků nějakému profesionálovi, který se v tom vyzná a přičemž on nemusí být členem konkrétního SVJ. Ale to neznamená že vaše společenství potom ztratí kontrolu a nějakou lepší váhu.

Pan Andrej Babiš

Tohle už si musíte rozhodnout sami. Protože pokud svěříte něco někomu jinému, tak musíte taky počítat s nějakým rizikem, i když tady je vážně profesionální. A profesionální předseda SVJ z Brna Homepartner.cz ale je takový, že se nemusíte vůbec bát, že by se stalo něco nekalého. Když se podíváte na jejich webové stránky Home-partner.cz, tak se dozvíte opravdu mnoho informací, které se vám budou hodit, pokud jste nějakým majitelem společenství.

Na světě jsou různí lidé.

Dozvíte se tam taky různé informace o profesionálním předsedovi svoje z Brna, který tady je pro vás, aby vám to mohla nebo se vším poradil. Záleží pouze jenom na vás, jak se k tomu postavíte a jestli využijete těchto služeb. Nemusíte se bát, protože tento profesionální předseda je vám tady vždycky k dispozici. Najdete tady účetní a finanční služby a taky další technické služby anebo ceník, který je docela prima. Myslím si, že vás bude zajímat hlavně taky ceník anebo jak je kontaktovat. Myslím, že neuděláte chybu, za zkoušku nic nedáte.

Written by