Mobil pro mě

Mobil pro mě

Bez mobilního telefonu už bych osobně nechtěla být. Mobilní telefon je něco pro mě takového, jako už součást rodiny. Vy se možná budete smát, že beru mobilní telefon jako součást rodiny. Samozřejmě, že tohle s mobilním telefonem nemyslím tak úplně vážně, jak byste si třeba mysleli, protože já to beru tak, že mobilní telefon už beru úplně klasicky a normálně, jako kdybych měla každý den pít kávu. Já abych pravdu řekla, tak se bez kávy každý den vůbec neobejdu. A tohle myslím, že to samé platí i o mobilním telefonu. Bez mobilního telefonu bych opravdu nedala ani ránu, takže jsem velice ráda, že mobilní telefony jsou.

S mobilem i pracuji.

Sice chápu, že si jistě myslíte, že kdybych nikdy nepoznala kouzlo mobilního telefonu, tak mi ani chybět nebude. Tohle je sice pravda a platí to i pro ostatní lidi, kteří jsou na mobilním telefonu závislí. Já možná jsem na mobilním telefonu závislá, ale vůbec mně to nevadí. A tak jsem si řekla, že když mám peníze, tak si mohu dovolit přeci lepší mobilní telefon a nemusím se vůbec někomu vyzpovídat, že jsem utratila třeba dvacet tisíc korun za mobilní telefon. Když to chci, tak si to prostě koupím.

O mobil se starám.

Byla jsem ráda, když měli krásný mobilní telefon v růžové barvě, který jsem taky velice dlouho sháněla. Ale byl docela drahý, ale mě tohle nevadí, protože mám skvělou práci, kde mám skvělé peníze, takže si to taky mohu dovolit. Byla jsem ráda že to takhle dopadlo, a nakonec mám i druhý mobilní telefon, které nosím do práce. Jsou různé druhy mobilních telefonů, které koupíte levně, ale i draze, záleží na vás. Je taky mnoho typů lidí, že využívají mobil jako formu prestiže. A pak si myslí, že když mají předražený mobilní telefon, tak jsou automaticky považování za nějaké vysoce postavené lidi, což samozřejmě není pravda. Tady jde alespoň vidět, že je taky mnoho lidí někdy povrchních.

Written by