Chytré auto? Není problém!

Chytré auto? Není problém!

V současnosti už není vůbec žádný problém, vylepšit vaše auto, nějakou aplikací a přidat mu nové funkce. Jednu z nejnovějších aplikací nabízí T-Mobile pod názvem „Chytré auto“. Jestli vás to zaujalo, čtěte dál, dozvíte se více!

Služba se hodí především pro majitele firem, kteří mají na starosti velké množství aut a potřebují je mít neustále pod dozorem. Nicméně služba zajisté nalezne kvalitní uplatnění i u fyzických osob, kterým není jedno, co se děje s jejich vozidlem.
řada kamionů

Nejzákladnější věcí, co tahle služba dovede, je sledování vozidla. Bude vám nabídnuta možnost sledovat, kde se auto právě nachází a kde se nacházelo v minulosti. Dále budete moci sledovat, zde nevybočilo z vámi zvolených okruhů. Jedná se o vylepšení, které může být více než nápomocno při odcizení. Nehledě na to, že všechny tyto informace můžete sdílet s dalšími osobami.

Další velmi důležitou funkcí je upozornění na krádež. Kdykoliv bude auto nastartováno, budete aplikací upozornění. Upozorněni budete také, jestliže se auto silně otřese (bude součástí havárie), či pokud bude sledovací zařízení z vozidla odstraněno.

Aplikace vám bude také hlídat stav automobilu a bude vám průběžně posílat hlášení. Bude-li zapotřebí natankovat, doplnit olej či něco podobného, budete to vždy vědět jako první!
kamion na silnici

Jestliže se vám „Chytré auto“ zalíbilo, neexistuje nic snadnějšího, než si službu pořídit. Budete k tomu potřebovat pouze tři věci. První z nich je vozidlo (je logické, že pokud žádné nemáte, aplikace vám fungovat nebude). V druhé řadě budete potřebovat aplikaci. Tu si stáhnete zdarma z Google Play nebo App Store. Poslední věcí, kterou si musíte pořídit, aby vše fungovalo jak má je zařízení od T-Mobilu. Jedná se o adaptér „Chytré auto“, který zapojíte do OBD portu. Díky tomu bude možné zprovoznit WiFi přímo ve vozidle.

Více informací se zajisté dozvíte na telefonní lince, nebo webových stránkách samotného T-Mobile.

Written by