Židle Tolix - které si vybrat?

Židle Tolix – které si vybrat?

Možná nevíte, jak se jmenují, ale je pravděpodobné, že pokud jste někdy byli v restauraci s venkovní terasou, tyto židle jste tam viděli. Židle Tolix, známé také jako židle Marais A, najdete všude. Věděli jste ale, že tato židle může vypadat velmi pěkně i ve vašem interiéru? Židle Paris, které jsou inspirovány těmito známými modely židlí, jistě splní vaše očekávání.

Výhody židle Paris

Židle se staly nepostradatelnými prvky interiéru. Existují různé typy židlí Tolix, ale nejdůležitější jsou židle A, B a C. Jedná se o velmi praktické a jednoduché židle, výrazné modely díky své pevné stabilitě, nízké hmotnosti a nízké ceně. Další výhodou těchto židlí je, že jsou stohovatelné, takže v domě nezaberou mnoho místa. Také díky vysokému sedáku jsou tyto židle dostatečně pohodlné, abyste na nich mohli strávit celý večerní oběd.

židle Tolix

Jaké židle si vybrat?

Židle Paris ve stylu Tolix se rozhodně nehodí jen do bistra. Židle jsou natolik univerzální, že si takovou židli můžete umístit do kanceláře, kuchyně, na zahradu nebo jednoduše do rohu ložnice. Jsou tak jednoduché a univerzální, že se zdánlivě hodí kamkoli. Jsou určeny pro vnitřní i venkovní použití a jsou k dispozici v různých zářivých barvách nebo v provedení z kartáčované oceli. Moderní verze je k dispozici v široké škále odstínů a různých barev. Samozřejmě se můžete poohlédnout i po originálním vintage modelu. Ten ovšem zůstává barevně o něco jednodušší, a to v ocelové nebo klasické červené barvě.

Židle Paris vhodné pro jakýkoli styl interiéru

Židle inspirovaná značkou Tolix by v dnešní době mohla velmi dobře přitáhnout pozornost k našemu vlastnímu interiéru. Vzhled židle je samozřejmě velmi industriální. Začněme tím, že se jedná o interiér, kde byste židli Tolix pravděpodobně očekávali. Mnoho lidí si však neuvědomuje, že vhodnou kombinací lze namíchat mnoho dalších stylů. Židle Tolix skvěle zapadne do moderního interiéru nebo dokonce dodá další rozměr rustikálnímu interiéru. Díky různým tvarům a barvám jsou kombinace nekonečné. Například židle Tolix s dřevěným kuchyňským stolem oživí vaši jídelnu, nebo ji můžete kombinovat s jinými barvami či jinými židlemi a dosáhnout tak vintage efektu.

Jaké doplňky se skvěle hodí k židlím Paris Tolix?

S vhodnými doplňky můžete svému interiéru dodat jedinečný nádech, díky němuž vše dokonale zapadne na své místo a vytvoří rovnováhu v interiéru. Dodáte tak svému interiéru originální atmosféru a osobní nádech. Pokud si vyberete židle Tolix ve vintage stylu, často se jako doplňky používají barvy bílá, hnědá, černá a šedá. Samozřejmě není problém vybrat doplňky ve stejné barvě jako židle Tolix, například obrazy, nástěnné háčky, rámy na obrazy a zrcadla. Nezapomeňte, že čím tmavší barvy, tím tmavší bude váš interiér. Pokud si vyberete moderní křeslo Paris ve světlé barvě, buďte opatrní s množstvím barevných doplňků. Ty mohou odvést pozornost od židle a vytvořit ve vašem domově chaos. Aby byl kus nábytku pohodlnější, můžete na sedák použít také polštářek nebo ovčí kůži.

5/5 - (1 vote)

Written by