Půjčovna dodávek Brno pro vodácké akce

Půjčovna dodávek Brno pro vodácké akce

Odvoz lodí z půjčovny nebo vlastních plavidel – některé skupiny vodáků mají k dispozici vlastní plavidla, ale většina zájemců o tento způsob sportovní dovolené to řeší rafty, kajaky a kánoemi z půjčoven. Ty obvykle zajišťují i jejich odvoz, což je ovšem komplikované ve chvíli, kdy se chystáte změnit plány, ukončit plavbu předčasně kvůli nepřízni počasí, úrazu nebo nemoci, anebo naopak byste rádi pobyt o pár dnů prodloužili. Navíc jste odkázáni na kempování pod stanem a možnost využít komfortnějšího noclehu v penzionu je prakticky vyloučena. Museli byste ponechat lodě v kempu a vystavili byste se tím riziku jejich odcizení. Zajistit odvoz lodí lze však i vozem z půjčovny, který můžete mít k dispozici na celý týden po celou dobu plavby.

ukotvené lodě

Kombinace vodáctví a turistiky – plavba po řece nemusí být zdlouhavá a namáhavá, jestliže ji prostřídáte s jinou aktivitou. V poslední době vzrůstá zájem o kombinování plavby s pěší nebo cyklistickou turistikou, není to nic neobvyklého a v místech, kudy většina tuzemských atraktivních řek na splouvání protéká, se nachází celá řada pamětihodností nebo přírodních zajímavostí, které by byla škoda míjet. S vypůjčenou dodávkou můžete plavbu kdykoli přerušit a naplánovat výlet, kam se vám zachce, což je ideální zvláště s dětmi. Takže můžete například při plavbě po Sázavě navštívit hvězdárnu Ondřejov, na Berounce hrady Točník a Křivoklát, na Vltavě zavítat na rozhlednu na Kleti a na Lužnici si dopřát proceduru v třeboňských lázních Aurora.

plavba po řece

Bezpečné zázemí před nenechavci – vodáci byli již za socialismu vyhlášení tím, že si vzájemně pomáhali, a to dokonce fungovalo i mezi neznámými lidmi. Výpomoc v kempech přicházela v podobě lepicí sady, náhradních pádel nebo přepravních vaků, lidé si vypomáhali i při přenášení a zdolávání jezů. Časem se však mezi vodáky začali objevovat zloději, kteří nepohrdnou ani spacákem nebo starými oděvy. Jestliže máte v kempu vůz z půjčovny dodávek Brno Maxi dodávky větších rozměrů, můžete cenné předměty tímto způsobem důkladně před těmito „zbabělými hyenami“ zabezpečit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Written by