Připravuje se po úspěšném remasteru původní trilogie nový díl dráčka Spyra?

Připravuje se po úspěšném remasteru původní trilogie nový díl dráčka Spyra?

V roce1998 byl hráčům, pro Playstation 1, představen fialový dráček Spyro, který si ihned získal mnoho fanoušků.
Ve své plošinové hře měl za úkol osvobodit své spolubojovníky z křišťálového věznění. Draci byli rozptýleni po celém světě. Z hlavního světa mohl dráček cestovat pomocí portálů a dostat se na jiné světy. Hra se stala hitem a obdržela vysoká hodnocení. Prodalo se více jak 5 milionů kopií po celém světě.
 
 Playstation 1 konzole.jpg
            Hra Ripto\’s Rage! (známá také jako Gateway to Glimmer) navázala na úspěch prvního titulu. Druhý díl byl v prodeji o rok později, tedy v roce1999. Byly nám představeny nové postavy – gepard Hunter, faun Elora, krtek Profesor a víla Zoe. Struktura hry se nezměnila. Hráč mohl cestovat pomocí portálů ze tří hlavních domovských světů – Summer Forest, Autumn Plains a Winter Tundra.
Tento díl je u konce po poražení hlavního záporáka Ripta. Spyrovy byly přidány nové schopnosti, včetně vznášení se po klouzání, plavání pod vodou, lezení po žebřících a schopnost používat tzv. power-up.
 
 
Year of the Dragon, v roce 2000, byla poslední hrou, kterou vytvořila společnost Insomniac Games. V titulu se setkáme s draky oslavujícími Rok draka, událost, jenž se odehrává každých dvanáct let. V této době vstupují do světů nová dračí vejce. Ovšem králík Bianca má s vejci své vlastní plány a všechny je ukradne. Hráč se vydává na záchranou misi za vejci. Opět dostáváme centrální domovské světy – Sunrise Spring, Midday Gardens, Evening Lake a Midnight Mountain. Titul představil novinku. Nové úrovně, ve kterých hráč ovládá Sparx, Spyrovu společnici vážku. Sparx je ovládána z ptačí perspektivy. V tomto titulu se seznámíme i se čtyřmi novými hratelnými postavami, a to konkrétně s klokanicí Sheilou, opeřencem seržantem Byrdem, Yetim jménem Bentley a opicí Agentem 9.Playstation 4 ovladač.jpg
Vzniklo pár dalších titulů:

  • Season of Ice
  • Season of Flame
  • Enter the Dragonfly
  • Attack of the Rhynocs
  • Spyro Orange: The Cortex Conspiracy
  • A Hero\’s Tail
  • Shadow Legacy

 
            Diskuze o opětovném spuštění začala již v roce 2014. Ovšem remasteru se dočkala původní trilogie až v roce 2018 pro Playstation 4 a Xbox One. Byla vyvinuta vývojářem Skylanders Toys for Bob a byla přenesena i do systémů Microsoft Windows a Nintendo Switch.
 
 
            Reignited Trilogyopět dokázala oživit oblíbenost fialového draka. Představila milovanou plošinovku historie v novém moderním světle. Podle nejnovějších informací je nový díl v plném vývoji.
 
 
            Co však můžeme od oblíbeného sběrače diamantů očekávat není jasné. Vydání hry nebylo zatím upřesněno.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Written by