Něco pro zkušené uživatele

Něco pro zkušené uživatele

Kratom se prodává v několika možných barvách a každý má jinou působnost. Právě červený kratom není moc vhodný pro začátečníky, jelikož se jedná o nejsilnější verzi kratomového prášku. Není to snad tím, že by to byl jiný strom, ale jde o to, že zkušení farmáři vědí, jak a kdy mají listy trhat, a navíc jak přistupovat i k jejich zpracování, aby byly zachovány veškeré látky. Červené žilky na listech se tvoří tehdy, když již kratom dosáhl své plné zralosti. Právě různorodé žilkování na listech má i jiný profil alkaloidů, a tudíž bude mít i odlišné účinky.

druh kratomu

Působení červeného kratomu

Červený kratom s červenou žilnatinou má prokázaný nejvyváženější alkaloidní profil. Díky tomu dosahuje vysokých hodnot. A jaké má červený kratom účinky? Především je známý pro své relaxační a sedativní vlastnosti. Také poskytuje obrovskou úlevu od bolestí a svým způsobem i odbourává stres. Jedinec zvládá poté lépe bojovat proti chronickým bolestem, snadněji se uvolní, dokonce červený kratom bude mít povzbuzující účinky. Častokrát uživatelé popisují, že se více soustředí a mají dostatek energie zvládat i náročnější a těžkou práci. Zajímavé je dokonce i to, že po užívání se zlepšila i kvalita spánku, a to je velmi pozitivní, zvláště když si uvědomíte, že za život prospíte až jednu třetinu svého života.

kratom druhy

Tohle je důležité

Určitě není dobré se soustředit na to, že je to takový všelék, na každého totiž bude jinak působit. A i když je to skvělá forma přírodní alternativy k lékům, není to dostatečně odborně prokázáno. Právě i proto se kratom prodává jako sběratelský předmět, a ne jako potravina nebo doplněk stravy. Na druhou stranu, pokud je skutečně takovým přínosem, poté by se jím dalo vyřešit mnoho různých zdravotních problémů. Navíc rozhodně přírodní produkty jsou pro tělo přínosnější než chemická léčba. Ovlivnit vše ještě může i samotná dávka, ale je třeba v tomto případě zachovat doporučené dávkování.

Written by