Jste bez auta? Díky nám už ne.

Jste bez auta? Díky nám už ne.

Na světě jsou různé typy řidičů, a někteří z nich vás na cestách silnicemi mohou dostat do pěkného maléru. Denně čteme v novinách a slyšíme ve zprávách o dopravních nehodách s horšími či menšími následky, ale i tak mají většinou jedno společné – a to je rozbité auto. Auto je věc spotřební, může se vám porouchat i samo, a to většinou zrovna, když ho nejvíc potřebujete. Máte řidičák, ale auto ne, protože ho potřebujete jen občas? I pro vás se budou hodit naše služby.

modré bmw

Naše autopůjčovna působí v Praze a Pardubicích, a můžete si u nás půjčit osobní auto nebo dodávku.

Osobní auto vám půjčíme na základě poskytnutí dvou dokladů totožnosti (u podnikatelů navíc živnostenský list) a po zaplacení vratné zálohy 5 tisíc korun.

Potřebujete dodávku? V nabídce máme Ford, Peugeot a Citroen, se kterými můžete brázdit silnice u nás a nebo i v zahraničí. Co se týče jejich velikosti, ke každé z nich vám stač řidičák na skupinu B, takže se nemusíte bát, že byste s nimi nemohli vyjet. Na dodávku si netroufnete, ale zoufale ji potřebujete? Můžete si ji od nás odvézt i s řidičem.

Pro občasné řidiče můžeme zapůjčit i navigaci.

klíč od auta

Jak to probíhá?
Jednoduše si vyberete auto, které potřebujete, dodáte nám doklady (dva doklady totožnosti, u podnikatelů ještě živnostenský list). Sepíšeme papíry, zaplatíte vratnou zálohu ve výši 5-10 tisíc korun, vysvětlíme vám podmínky našich služeb, a můžete odjet.

Všechny naše dodávky jsou samozřejmě pojištěné a mají dálniční známku. Jsme vám k dispozici i mimo otevírací dobu, pokud to budete potřebovat. Stačí předem zavolat.

Ne vždycky máte při sobě svoje vlastní auto, ať už kvůli nehodě, nebo kvůli poruše. Na důvodu nezáleží, my jsme tady od toho, abychom vám pomohli z nesnází. Využijte naši autopůjčovnu, kde najdete pravidelně servisové vozy s STK, pojistkami a klidně i s řidičem. věříme, že díky nám si zařídíte, co potřebujete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Written by