Je třeba vyhlásit boj problémům s erekcí.

Je třeba vyhlásit boj problémům s erekcí.

Sexualita provází lidstvo samo od jeho počátku. Se sexualitou se setkáváme i ve zvířecí říši a budete se divit, ne vždy se jedná pouze o akty sloužící k rozmnožování. Některá zvířata umí i masturbovat. Ale pryč od zvířat k lidem. Lidská sexualita je přirozená, je to touha, která nás vede k intenzivnímu příjemnému prožitku s naším partnerem nebo partnerkou. Mladí lidé jsou často přesvědčeni, že sex patří pouze jim, že dospělí, třeba jejich rodiče a jejich vrstevníci jsou už tak zvaně za zenitem a sexualitu neřeší. Přitom se jedná o muže a ženy ve věku okolo padesáti let. Pokud jsme viděli obrazy z naší historie, kde padesátiletý muž byl kmet a žena stařena, je tato doba dávno za námi a mnohdy na těchto padesátnících nepoznáte větší rozdíl od lidí mladších třeba o dvacet let. Jsou stejně štíhlí, oholení, dámy našesané, sportovní typy a tváře téměř bez vrásek.

erekce

Inu je to zevnějšek, ale je pravda, že kolikrát se i naši padesátníci stále cítí na třicet, chtějí žít jako třicátníci, ale přeci jen, jim jejich tělo dává znát, že už to není ono. Ačkoli po sexu touží, tak moc by chtěli to krásné splynutí těl a ten nádherný pocit intimní sounáležitosti, prostě erekce se ne a ne dostavit. Ženy to mají trochu jednodušší, ale muže tento na první pohled patrný problém dokáže pěkně mučit. Ale ani vy pánové nemusíte házet flintu do žita.

erekce

I pro vás jsou tu naprosto jednoduchá řešení, která je třeba vyzkoušet, než zajdete k odborníkovi, který vás proklepne opravdu důkladně, jestli se nejedná o nějaké vážnější onemocnění vašeho pohlavního ústrojí. Jako jedno z prvních řešení je určitě na místě vyzkoušet gel na erekci http://www.erectmax.cz/blog/gel-na-erekci/, ten by měl toho vašeho klimbaje povzbudit tak, aby povstal z mrtvých a konal svoji povinnost. Myslím, že i partnerka bude potěšena, že začínáte situaci řešit a s láskou vám váš úd gelem natře v rámci předehry. Stačí odhodit stud a bázeň a gel objednat.

Written by