Hřejivý, příjemný flanel

Hřejivý, příjemný flanel

Když se řekne flanel, vybaví se mi babička ve flanelové noční košili s kytičkami a dědeček ve flanelové kostkované košili. Flanel je velice příjemná látka, která navíc hřeje. Není proto divu, že oblečení z této látky se velice příjemně nosí, proto ty noční košile, které v zimě významně přispěly ke kvalitnímu spánku v teple. Flanel, díky své měkkosti je vhodný na všechny věci do naší postele. Polštářky, povlečení, ale i prostěradla nás v zimě zahřejí a navodí velice příjemný pocit pohodlí. Flanel je ideální látka pro vaše miminka. Pokud jim chcete ušít něco hřejivého na zimu, flanel je to pravé.

flanel

Ale nejen pro děti, flanelové košile jsou stále v módě nejen pro dědečky, ale pánské i dámské flanelové košile jsou stále trendy.

Máte šicí stroj a jste šikovná švadlenka? Tak to jste jistě už šila něco z flanelu. Co takhle ušít si originální flanelovou sukni? Flanel si totiž můžete koupit jako metráž v nejrůznějších barvách, převážně kostkovaný, ale i jednobarevný, nebo pro naše nejmenší s potiskem dětských motivů zvířátek, kytiček apod.

flanel

Věnujete se doma šití? Jste šikovná a umíte ušít cokoliv? Tak to určitě koukněte na flanel prima-obchod.cz a nejen na flanel. Vrací se doba, kdy manuálně zručné švadlenky, které umí ušít originální oblečení jsou opět ceněné. Můžou existovat hyper a supermarkety, které chrlí hromady oblečení a vy pak na ulici zjistíte, že jste oblečení do stejných věcí jako většina kolemjdoucích, ale každý chce být něčím originální.

Flanelový polštář, prostěradlo, košile nebo sukně, to je hřejivé, příjemné a hlavně, můžete si to ušít samy. Oblíknout sebe nebo své miminko do flanelu, to je pořídit si teplé oblečení, které je příjemné na dotek a je hebké pro pokožku. Flanel už člověk zná několik století, a stále je s oblibou používaný pro ložní prádlo i oblečení pro děti i pro dospělé všech generací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Written by